TSUBAKI

تسوباکی

شرکت زنجیر تسوباکی در سال 1917 در ژاپن تاسیس شد و شروع به تولید زنجیر های غلتکی (Roller chain) کرد. این شرکت در زمینه های مختلف صنعتی قطعات خود را عرضه می کند.امروزه زنجیر تسوباکی در 70 کشور دنیا نماینده دارد و بیشتر از 700 میلیون دلار گردش مالی کل این چرخه می باشد.قطعات اصلی این شرکت زنجیر های صنعتی شامل: (Drive chains) و (Attachment chains) و (Large size conveyor chains) هستند. محصولات مرتبط از جمله کلاچ های صنعتی، چرخ دنده ها، شفت کوپلینگ ها، انواع بلت ها (Toothed belts) و قرقره ها در تسوباکی تولید می شوند. تسوباکی حتی درخواست های تولید زنجیر خارج گستره تولید خود را نیز مورد بررسی قرار می دهد و مطابق زنجیر مورد نیاز مشتریان، قطعه درخواستی را تولید می کند.

شرکت تسوباکی کره
Previous
Next

زنجیر ها به دو دسته از لحاظ عملکردی تقسیم می شوند: انتقال نیرو و حمل و انتقال. تسوباکی با خط تولید متنوع خود بیشتر از 20000 نوع از زنجیر ها را پیشنهاد میدهد. محصولات تسوباکی شامل زنجیر استیل و کم وزن، زنجیر پلاستیکی بهداشتی و دیگر زنجیر ها برای دامنه گسترده ای از کاربرد ها مثل تولید ماشین ابزار، کشتی سازی، فولاد سازی، تولید LCD و ساخت نیمه هادی ها عرضه می شود.

Previous
Next

از محصولات دیگر تسوباکی می توان به چرخدنده ها (انتقال چرخش شفت به زنجیر ها و برعکس)، سیستم های انتقال کابل و هوزینگ، تسمه تایم های صنعتی، قرقره ها (Timing pulleys)، کاهنده ها (گیربکس و گیرموتور)، دستگاه های قفلی (بک استاپ) ، شفت کوپلینگ ها(برای اتصال دو شفت)، عملگرهای خطی(Linear Actuators)، انواع کلاچ های صنعتی و محافظ های مکانیکی را اشاره کرد.

ارتقا صنایع کشور
با بهترین کیفیت کالا

شرکت پرشیا رباط ماشین وارد کننده انواع بلبرینگ ، یاتاقان، کاسه نمد و انواع  آب بند های صنعتی

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت پرشیا رباط ماشین می باشد | سیستم پشتیبانی مشتریان