تسوباکی

TSUBAKI

شرکت بین المللی تسوباکی در سال 1917 در ژاپن تاسیس شد و شروع به تولید زنجیر های غلتشی (Roller chain) کرد. این شرکت در زمینه های مختلف صنعتی قطعات خود را عرضه می کند.امروزه زنجیر تسوباکی در 70 کشور دنیا نماینده دارد و بیشتر از 700 میلیون دلار گردش مالی کل این چرخه می باشد.قطعات اصلی این شرکت زنجیر های صنعتی شامل: (Drive chains) و (Attachment chains) و (Large size conveyor chains) هستند. محصولات مرتبط از جمله کلاچ های صنعتی، چرخ دنده ها، شفت کوپلینگ ها، انواع بلت ها (Toothed belts) و قرقره ها در تسوباکی تولید می شوند. تسوباکی حتی درخواست های تولید خارج گستره خط تولید خود را نیز مورد بررسی قرار می دهد و مطابق نیاز مشتریان، قطعه درخواستی را تولید می کند. در زیر تعدادی از مهم ترینو اصلی ترین محصولات تسوباکی ذکر می شود :

شرکت تسوباکی کره

GT4 CHAIN

اگر صنعت شما نیاز به زنجیری قابل اعتماد می باشد که دارای دوام بالاست زنجیر غلتشی GT4 گزینه مناسبی برای صنعت شماست. با توجه به بوش این زنجیر که دارای شیار روغن کاری است این زنجیر صنعتی 35 درصد خوردگی کمتر را نسبت به رقبا پیشنهاد می دهد که عمر تقریبی زنجیر را 2 برابر می کند. علاوه بر این،زنجیر GT4 به رسیدگی و نگه داری کمتری نیاز دارد.  

زنجیر تسوباکی نوع جی تی 4

LAMBDA CHAIN

 در سال 1988 تسوباکی تبدیل به اولین تولید کننده در صنعت شد که بوشی را طراحی کرده بود که به صورت کامل نیاز برای روغن کاری چند باره را رفع می کرد. زنجیر LAMBDA که از این تکنولوژی استفاده می کند یکی از گزینه های برتر برای شرایظ کاری دور از دسترس  یا محیط های حساس مانند صنایع پزشکی است که روغن کاری را دشوار می کند. زنجیر غلتشی بدون نیاز به روغن کاری LAMBDA دارای استاندارد NSF-11 می باشد و بهترین گزینه برای استفاده در صنایع غذایی محسوب می شود.

زنجیر تسوباکی نوع لامبدا

NEPTUNE CHAIN

اگر محیط کاری صنعتی در محیطی آلوده و آغتشه به مواد جانبی باشد نیاز برای زنجیری برای غلبه به شرایط محیطی از جمله مواد خورنده به صورت به شدت احساس می شود. زنجیر غلتکی نوع NEPTUNE  با طراحی ویژه خود این امکان را فراهم می کند که در سخت ترین شرایط کاری محیطی مثل مواد خورنده شیمیایی، دما های بالا و وجد آب عملکرد خوبی داشته باشد. این زنجیر مناسب استفاده در صنایع مختلف مثل مواد غذایی، شیمیایی، زیر دریایی و صنایع بسته بندی می باشد.

زنجیر تسوباکی نوع نپتون
Previous
Next

زنجیر ها به دو دسته از لحاظ عملکردی تقسیم می شوند: انتقال نیرو و حمل و انتقال. تسوباکی با خط تولید متنوع خود بیشتر از 20000 نوع از این قطعه مکانیکی را پیشنهاد میدهد. محصولات تسوباکی شامل زنجیر های استیل و کم وزن، پلاستیکی بهداشتی و دیگر زنجیر ها برای دامنه گسترده ای از کاربرد ها مثل تولید ماشین ابزار، کشتی سازی، فولاد سازی، تولید LCD و ساخت نیمه هادی ها عرضه می شود.

Previous
Next

از محصولات دیگر تسوباکی می توان به چرخدنده ها (انتقال چرخش شفت به زنجیر ها و برعکس)، سیستم های انتقال کابل و هوزینگ، تسمه تایم های صنعتی، قرقره ها (Timing pulleys)، کاهنده ها (گیربکس و گیرموتور)، دستگاه های قفلی (بک استاپ) ، شفت کوپلینگ ها(برای اتصال دو شفت)، عملگرهای خطی(Linear Actuators)، انواع کلاچ های صنعتی و محافظ های مکانیکی را اشاره کرد.