کوپلینگ دندانه ای ضربه گیر دار سری TNM

میرایی ارتعاش، انعطاف‌پذیر دورانی، ایمن در برابر شکست، جبران ناهماهنگی:

کوپلینگ‌های دنده ای ضربه گیر دار سری TNM که قبلا با نام NOR-MEX و TSCHAN TNM نیز شناخته میشدند، استانداردهایی را در سراسر جهان از نظر انعطاف‌ پذیری، مقرون‌ به‌ صرفه و عملکرد تعیین می‌کنند. کوپلینگ‌ های قابل استفاده جهانی، ناهماهنگی شفت را در همه جهات جبران می‌کنند و اجازه می‌دهند ارتعاشات پیچشی بحرانی از محدوده عملیاتی ماشین‌ آلات کارخانه به مناطقی منتقل شوند که هیچ اثر نامطلوبی بر روی ترن محرک ایجاد نشود.

گشتاور از طریق الاستومرهای تحت فشار ساخته شده از پربونان با کیفیت بالا منتقل می شود، که به هم متصل می شوند تا یک حلقه میانی میرایی شوک و لرزش را تشکیل دهند که مقاوم در برابر روغن و رسانای الکتریکی است. این حلقه‌های میانی بسیار بادوام، که سریع و آسان جایگزین می‌شوند، مخصوصاً در مورد طرح‌ های کوپلینگ چند قسمتی، بسته به نیاز مشتری و نیازهای کاربردی خاص، در سختی‌ های مواد مختلف ارائه می‌شوند. کوپلینگ های الاستومری RINGFEDER با قابلیت اتصال محوری سری TNM را می توان در محدوده دمایی 30- تا 100+ درجه سانتی گراد و همچنین در هر موقعیت نصب و جهت چرخش استفاده کرد.

به لطف طراحی ماژولار، آنها به صورت استاندارد در طیف وسیعی از اندازه ها و انواع مختلف در دسترس کاربران قرار می گیرند، به عنوان مثال. در نسخه های تک و چند قسمتی یا با دیسک ترمز یا درام یکپارچه، و همچنین راه حل های ویژه بسیار سفارشی.

TNM 01

TNM 02​

TNM 03​

TNM 04​

TNM 05​

TNM 06​

TNM 07​

TNM 08​

TNM 09​

TNM 10​

برای ثبت درخواست، میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید یا اسناد درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال کنید.

09126974300

sales@persiarobot.com